Transformers in Cursa de Craciun - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Transformers in Cursa de Craciun Descriere Joc: Vrem sa va oferim un joc nou in care veti avea alaturi de voi autobotii Transformers cu care ati petrecut mult timp in jocurile noastre si v-ati distrat de minune alaturi de ei. In jocul de astazi robotii sunt implicati intr-o cursa palpitanta cu motociclete pe luciul ghetii, pentru ca aceasta are loc in perioada de iarna a sarbatorii Craciunului, unde aveti de parcurs cate un traseu destul de dificil la care sa faceti parte cu bine ca sa o finalizati cu succes. Jocul este impartit pe nivele si in fiecare nivel aveti de parcurs un traseu plin de obstacole pe care trebuie sa le depasiti cu dibacie ca sa ajungeti cu bine la final. In timp ce goniti in cursa cu motociclete trebuie sa adunati de pe traseu mai multe embleme ale transformerilor care va ajuta sa adunati un scor cat mai mare la finalul fiecarui nivel. Trebuie sa va ghidati cat mai bine motocicleta ca sa nu va rasturnati si sa pierdeti pentru ca veti fi nevoiti sa reluati jocul. Dati tot ce puteti si faceti cele mai frumoase curse pe gheata cu cei mai puternici roboti!
Jocul Transformers in Cursa de Craciun a fost adaugat in data de 22.08.2014 09:13, fost jucat pana acum de un numar de 726 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 1 ori, iar media rezultata este de 5 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Transformers in Cursa de Craciun

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: jocuri cu transformers, jocuri cu transformers 2014, jocuri cu transformers cu motocicleta, jocuri cu transformers cu motocicleta peste obstacole, jocuri cu transformers curse de craciun, jocuri cu transformers de curse, jocuri cu transformers noi, jocuri cu transformers online, jocuri de craciun, jocuri de iarna, jocuri noi cu motociclete, jocuri noi cu transformers, jocuri noi de curse