Diego Curse Offroad 4x4 - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Diego Curse Offroad 4x4 Descriere Joc: Lui Diego au inceput sa ii placa foarte mult cursele de orice fel asa ca il veti intalni in multe jocuri la volanul unei masini, sau pe o motocicleta. Astazi il veti afala la volanul unei masini foarte puternice 4x4, cu care a mers adesea in expeditii unde a salvat multe animale, si este dispus sa castige fiecare cursa in parte cu punctaj cat mai mare. Jocul este impartit pe nivele si in fiecare nivel aveti cate o noua cursa de finalizat cu bine ca sa puteti fi transferati spre un nou nivel. Traseul din cursa este foarte dificil de parcurs pentru ca este plin de denivelari care din neatentie va poate intoarce cu rotile in sus. Trebuie sa va ghidati cat mai bine masina ca sa treaca de fiecare damb in parte fara probleme iar la final veti primi punctajul pentru cursa finalizata. Cursele acestea ii vor fi de mare folos lui Diego pentru ca sunt ca un antrenament pentru noile lui expeditii unde nu exista drumuri de acces si trebuie sa fie pregatit. Veniti alaturi de Diego si aventurati-va alaturi de el in cea mai palpitanta cursa cu masini 4x4!
Jocul Diego Curse Offroad 4x4 a fost adaugat in data de 15.08.2014 10:59, fost jucat pana acum de un numar de 477 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Diego Curse Offroad 4x4

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: diego jocuri, diego juegos, diego si masina in padure joc, jocuri cu diego, jocuri cu diego cu masina, jocuri cu diego distractive, jocuri cu diego gratis, jocuri cu diego noi, jocuri cu diego online, jocuri cu masina, jocuri cu masina in padure, jocuri cu masina lui diego, jocuri cu masina si diego, jocuri cu masini, jocuri diego si masina in padure, jocuri distractive cu diego, jocuri distractive cu masini, jocuri gratis cu diego, jocuri gratis cu masini, jocuri masina in padure, jocuri masini, jocuri noi cu diego, jocuri noi cu masini, jocuri online cu diego, jocuri online cu masini, masina lui diego joc

Mai multe despre jocul Diego Curse Offroad 4x4
Jocul Diego Curse Offroad 4x4 face parte din categoria de Jocuri Cartoon Network si a fost jucat ultima oara in data de 26.04.2024 19:49.
Jocul Diego Curse Offroad 4x4 a fost adaugat in data de 15.08.2014 10:59 de catre echipa JocuriZz.ro si de atunci a fost jucat de 477 ori.