Curse Transformers - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Curse Transformers Descriere Joc: Optimus Prime, Bumble Bee, Ironhide si Jazz, abia asteapta sa ii conduci intr-o cursa nebuna, in care va trebui sa iti demonstrezi abilitatile de bun conducator auto si sa ajungi primul la final. Cursa nu va fi prea grea daca incerci sa te mentii tot timpul pe primul loc si sa aduni puncte de pe traseu pentru un scor cat mai bun.
Jocul Curse Transformers a fost adaugat in data de 05.09.2013 09:09, fost jucat pana acum de un numar de 2150 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 2 ori, iar media rezultata este de 5 stele.

Instructiuni joc: Foloseste tastele sageti pentru a rula in curse cu Transformers.

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: jocuri cu autoboti, jocuri cu decepticoni, jocuri cu motociclete, jocuri cu motorete, jocuri transformers 3d, jocuri transformers prime

Mai multe despre jocul Curse Transformers
Jocul Curse Transformers face parte din categoria de Jocuri cu Transformers si a fost jucat ultima oara in data de 22.04.2024 07:00.
Jocul Curse Transformers a fost adaugat in data de 05.09.2013 09:09 de catre echipa JocuriZz.ro si de atunci a fost jucat de 2150 ori.