Curse Nebune pe Patru Roti - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Curse Nebune pe Patru Roti Descriere Joc: Suntem siguri ca ati participat la nenumarate curse atat pe doua roti cat si pe patru roti in jocurile noastre pe care le-am adaugat de-a lungul timpului pe site-ul nostru cu jocuri special pentru voi. Noi stim ca sunteti foarte buni si priceputi in a ghida aceste vehicule ca ele sa ajunga cu bine de fiecare data la destinatie. In jocul de astazi veti avea niste masini mai mari cu roti foarte puternice care pot trece fara probleme peste tot felul de obstacole pe care le intalnesc in drumul lor. Traseul pe care se deplaseaza masinile nu este deloc usor de parcurs si va trebuie multa indemanare ca sa le ghidati cat mai bine ca sa nu le accidentati si in felul acesta sa pierdeti cursa. Jocul este impartit pe nivele si in fiecare nivel aveti de parcurs cate un traseu plin de denivelari si obstacole pe care sa le depasiti cu bine ca sa incheiati cursa adunand cat mai multe puncte si pentru a trece mai departe la un nou nivel. Fiti cat mai buni soferi in astfel de curse palpitante cu masini puternice ca sa finalizati fiecare nivel cu bine!
Jocul Curse Nebune pe Patru Roti a fost adaugat in data de 04.12.2014 01:39, fost jucat pana acum de un numar de 412 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Curse Nebune pe Patru Roti

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: jocuri cu masini, jocuri cu masini 2015, jocuri cu masini frumoase, jocuri cu masini gratuite, jocuri cu masini mari, jocuri cu masini monster truck, jocuri cu masini online, jocuri cu masini peste obstacole, jocuri de curse, jocuri de curse cu masini, jocuri frumoase cu masini, jocuri gratis cu masini, jocuri monster truck, jocuri monster truck 2015, jocuri monster truck online, jocuri noi cu masini, jocuri noi de curse cu masini