Angry Birds in Cursa cu Masini - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Angry Birds in Cursa cu Masini Descriere Joc: Nu v-ati fi asteptat insa dar si pasarile furioase sunt dispuse sa intre intr-o cursa cu masini din care sa iasa pe primul loc de fiecare data. Jocul va pune la dispozitie cate un traseu plin de obstacole pe care sa mergeti alaturi de Angry Birds ca sa o ghidati cat mai corect ca sa ajunga cu bine la final. Fiti foarte atenti la obstacole ca din neatentie va puteti accidenta pasarea si veti pierde jocul fiind nevoiti sa o luati de la capat. Jocul este alcatuit din mai multe nivele si in fiecare nivel aveti noi obstacole peste care sa treceti cu bine ca sa puteti avansa mai departe in nivelele superioare. Tot ce aveti de facut este sa ghidati masina cat mai bine, sa adunati cat mai multe bonusuri de pe traseu ca sa strangeti la final cat mai multe puncte. Acest joc il pot juca atat fetele cat si baietii pentru ca este tare distractiv si pe placul fiecarui copil. Pasaile furioase va asteapta alaturi de ele sa le conduceti cat mai bine peste fiecare traseu de cursa ca sa va numarati printre cei mai buni jucatori!
Jocul Angry Birds in Cursa cu Masini a fost adaugat in data de 07.08.2014 23:44, fost jucat pana acum de un numar de 527 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi mouse-ul ca sa jucati jocul Angry Birds in Cursa cu Masini

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: angry birds, angry birds cu masina, angry birds cu masina peste obstacole, angry birds curse, angry birds curse cu masina, angry birds online, angry birds ride, joc cu angry birds, jocuri angry bird, jocuri angry birds, jocuri angry birds cu masina, jocuri angry birds cu masina peste obstacole, jocuri angry birds curse, jocuri angry birds curse cu masina, jocuri angry birds ride, jocuri cu angry birds, jocuri cu angry birds online, jocuri noi, jocuri noi angry birds, jocuri online, jocuri online cu angry bird, jocuri online cu angry birds