Angry Bird In Cursa Nebuna - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Angry Bird In Cursa Nebuna Descriere Joc: Pasarile Angry Birds se intorc cu un nou joc de curse in care sunteti asteptati ca sa le ajutati sa castige contra purcelusilor nazdravani. Jocul nostru de astazi Angry Birds in Cursa Nebuna este un joc de curse cu pasarile voastre indragite care sunt pregatite sa castige fiecare cursa incercand sa-i invinga pe purcelusi. Tot ce aveti de facut este sa va controlati cat mai bine vehiculul ca acesta sa nu se rastoarne si sa pierdeti cursa pentru ca veti fi nevoiti sa o reluati. Jocul nostru are mai multe nivele si in fiecare nivel aveti cate o cursa din care sa iesiti cu bine ca sa adunati cat mai multe puncte. Traseul pe care are loc cursa nu este unul usor de parcurs de aceea trebuie sa fiti foarte atenti ca sa ghidati cat mai bine masinaria, sa adunati bomboanele si purcelusii pentru un scor final cat mai mare. Veniti alaturi de noi si distrati-va cu noul joc de curse!
Jocul Angry Bird In Cursa Nebuna a fost adaugat in data de 21.06.2014 08:40, fost jucat pana acum de un numar de 650 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Foloseste tastele sageti pentru a juca jocul Angry Bird In Cursa Nebuna.

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: angry birds, angry birds 2014, angry birds curse, angry birds curse nebune, angry birds frumoase, angry birds noi, angry birds online, jocuri angry birds curse, jocuri angry birds cursenebune, jocuri angry birds frumoase, jocuri cu angry birds, jocuri cu angry birds 2014, jocuri cu angry birds noi, jocuri cu angry birds online, jocuri de curse, jocuri de curse cu angry birds, jocuri frumoase cu angry birds, jocuri noi cu angry birds