Super Masini in Cursa 3D - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Super Masini in Cursa 3D Descriere Joc: Stim cat de mult va plac cursele noastre cu masini de aceea va pregatim in fiecare zi cate un joc nou cu masini pe care voi sa il jucati si sa va distrati alaturi de noi. In jocul de astazi veti avea parte de o cursa cu supermasini care sunt gata sa se intreaca intre ele pentru a va arata cat de bune sunt. Tot ce aveti de facut este sa dati start jocului si sa dati tot ce aveti mai bun ca sa castigati cursa. Bine ar fi sa va nimeriti pe primele trei locuri ca sa adunati si un numar foarte mare de puncte. Cursa este destul de stransa pentru ca aveti competitori foarte buni care si ei la randul lor se straduiesc sa iasa castigatori. Jocul este impartit pe nivele si in fiecare nivel aveti de parcurs un traseu plin cu masini pe care sa le ocoliti pentru a nu va lovi de ele pentru ca veti pierde din viteza si nu este de dorit. Cursele se vor debloca pe masura ce le veti incerca pe fiecare in parte. Ca sa capatati viteza mai mare sa colectati sagetile albastre care apar pe traseu ca sa aveti sanse mai mari sa va intreceti adversarii. Suntem siguri ca o sa va placa foarte mult noul nostru joc si va veti dovedi foarte buni soferi pe masini in cursa!
Jocul Super Masini in Cursa 3D a fost adaugat in data de 05.03.2015 13:53, fost jucat pana acum de un numar de 886 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 4 ori, iar media rezultata este de 3 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Super Masini in Cursa 3D

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: joculete 3d, joculete 3d 2015, joculete 3d cu masini, joculete 3d cu supermasini, joculete 3d de curse, joculete 3d de curse cu masini, joculete 3d frumoase, joculete 3d noi, joculete 3d online, joculete cu masini, joculete cu masini 2015, joculete cu masini 3d, joculete cu masini de curse, joculete cu masini online