Sonic si Cursa pe Motocicleta Enduro - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Sonic si Cursa pe Motocicleta Enduro Descriere Joc: Se pare ca faimosul arici Sonic, cel mai rapid arici dintre arici, nu renunta niciodata cand e vorba sa participe la o cursa prin care sa-si scoata in evidenta rapiditatea cu care o poate termina. Sonic va ofera cele mai frumoase jocuri pline de actiune la care vrea sa va antreneze si pe voi ca sa petreceti cele mai palpitante clipe intr-o cursa fara egal. De aceasta data el va participa la o cursa pe motocicle unde va dori sa ne arate cat de bun este si pe un astfel de vehicul pe care il poate conduce fara probleme. Jocul cuprinde mai multe curse cu trasee foarte accidentate, cu prapastii multe peste care sa treceti cu prietenul vostru fara sa patiti nimic. Traseul este plin si de multe inele pe care sa le luati pentru a strange un scor final cat mai mare. Jocul are doar sapte nivele si trebuie sa incercati sa terminati pe fiecare cu bine ca sa puteti inainta in joc. Veniti alaturi de eroul vostru albastru si dati-i o mana de ajutor ca sa termine cu bine fiecare cursa din joc!
Jocul Sonic si Cursa pe Motocicleta Enduro a fost adaugat in data de 15.08.2014 11:33, fost jucat pana acum de un numar de 619 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Sonic si Cursa pe Motocicleta Enduro

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: jocuri cu motociclete cu sonic x, jocuri cu motociclete cu sonic x ariciul, jocuri cu sonic, jocuri cu sonic 2014, jocuri cu sonic cu motociclete, jocuri cu sonic curse cu motocicleta, jocuri cu sonic de curse, jocuri cu sonic distractive, jocuri cu sonic gratis, jocuri cu sonic noi, jocuri cu sonic online, jocuri distractive cu sonic x, jocuri gratis cu sonic x, jocuri gratis cu sonic x, jocuri noi cu sonic x, jocuri online cu sonic x, jocuri sonic x, jocuri sonic x ariciul, jocuri sonic x ariciul cu motociclete, sonic, sonic x, sonic x ariciul, sonic x jocuri