Pou Curse cu Kartul - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Pou Curse cu Kartul Descriere Joc: Pou este extraterestrul care vrea sa experimenteze multe lucruri noi pe care le-a descoperit pe planeta noastra si vrea sa se descurce la fel de bine. In jocul nostru de astazi Pou vrea sa participe la o cursa cu karturi unde vrea sa arate cat de bun este si cat de repede poate reusi sa castige. Iata ca Pou va roaga pe voi sa il ajutati sa conduca cat mai bine masinuta ca sa nu piarda controlul si sa poata ajunge teafar la punctul de sosire. Tot ce aveti de facut este sa ghidati masinuta ca sa treceti peste toate obstacolele cu bine si sa adunati cat mai multe puncte. Pe traseu aveti foarte multi galbeni pe care sa ii adunati ca sa strangeti la final un scor cat mai mare. Pou are incredere in ajutorul vostru ca il veti ghida foarte bine in cursa si el va putea castiga. Jocul este impartit pe nivele si in fiecare nivel aveti de parcurs cate un traseu pe care sa il treceti cu bine ca sa porniti mai departe intr-un nou nivel. Veniti alaturi de prietenul vostru Pou si ajutati-l sa faca cele mai frumoase curse cu kartul!
Jocul Pou Curse cu Kartul a fost adaugat in data de 13.11.2014 08:48, fost jucat pana acum de un numar de 1411 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 1 ori, iar media rezultata este de 4 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Pou Curse cu Kartul

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: jocuri cu masini, jocuri cu masini cu pou, jocuri cu masini online, jocuri cu pou, jocuri cu pou 2015, jocuri cu pou cu kartul, jocuri cu pou cu masina, jocuri cu pou frumoase, jocuri cu pou noi, jocuri cu pou online, jocuri cu pou pentru baieti, jocuri noi cu masini, jocuri noi cu pou