Kick Buttowski Curse Suburbane - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Kick Buttowski Curse Suburbane Descriere Joc: Daca v-a fost dor de personajul cascador Kick Buttowski, iata ca el soseste intr-un nou joc in care il veti ajuta si de aceasta data sa poata face cursele de cascadorii la care el este foarte bun. Iata ca genul acesta de curse nu au loc in oras ci in regiunile suburbane unde poate sa se desfasoare pe piste special amenajate unde nu poate rani pe nimeni in caz de accident. Voi il veti insoti pe acest personaj foarte curajos si veti alege pentru el cursa la care sa participe. El are mai multe mijloace de transport pe care le foloseste la cascadorii si voi va puteti selecta pe cel care vi se pare mai interesant. Dupa ce v-ati ales dintre cinci astfel de mjloace si obiecte veti putea da play cursei pentru a porni spre linia de sosire. Fiti foarte atenti pentru ca fiecare traseu pe care il are de parcurs eroul vostru este plin de tot felul de obstacole si trambuline peste care sa sara cu maiestrie fara sa se accidenteze ca sa puteti continua mai departe in joc fara probleme. Veniti alaturi de noi si ajutati-l pe Kick sa se descurce in fiecare cursa aleasa de voi ca sa fie campion!
Jocul Kick Buttowski Curse Suburbane a fost adaugat in data de 13.02.2015 08:46, fost jucat pana acum de un numar de 404 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Kick Buttowski Curse Suburbane

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: curse cu kick buttowski, disney channel jocuri, jocuri cu motociclete, jocuri de aventura cu kick buttowski, jocuri disney, jocuri disney channel, jocuri disney online, jocuri frumoase cu kick buttowski, jocuri kick buttowski, jocuri kick buttowski gratis, kick buttowski cu monster truck, kick buttowski cu motocicleta, kick buttowski curse, kick buttowski jocuri, kick buttowski jocuri de aventura, kick buttowski jocuri noi, kick buttowski jocuri online, kick buttowski pe skateboard, monster truck kick buttowski, motociclete de condus, motociclete online