Johnny Bravo si Noua Provocare - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Johnny Bravo si Noua Provocare Descriere Joc: Johnny Bravo a fost provocat sa participe la un concurs de alergari cu obstacole unde va avea de colectat inimi ca sa strangeti un punctaj cat mai mare la finalul cursei. Jocul nostru de astazi este un joc de curse de alergari peste obstacole unde va trebui sa incercati sa faceti diferite salturi ca sa treceti peste ele, pe sub ele si intre ele ca sa nu pierdeti din viata si sa puteti incheia cursa cu succes. Tot ce aveti de facut este sa va folositi de atstele sageti ca sa puteti face toate salturile ca sa strangeti inimile si sa puteti trece mai departe la nivelul urmator. Jocul nostru are mai multe nivele si in fiecare nivel aveti o noua cursa cu obstacole de parcurs ca sa o finalizati cu bine si sa strangeti punctajul care sa va ridice in fruntea clasamentului. Dati o mana de ajutor prietenului vostru ca sa faca fata noilor provocari din care sa iasa cu bine!
Jocul Johnny Bravo si Noua Provocare a fost adaugat in data de 16.07.2014 10:57, fost jucat pana acum de un numar de 502 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Johnny Bravo si Noua Provocare

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: jocuri 2014, jocuri 2014 cu johnny bravo, jocuri concurs, jocuri concurs cu johnny bravo, jocuri concurs cu johnny bravo, jocuri cu johnny bravo, jocuri distractive cu johnny bravo, jocuri frumoase, jocuri frumoase johnny bravo, jocuri frumoase johnny la concurs, jocuri gratis, jocuri gratis cu johnny bravo, jocuri johnny, jocuri johnny si prietenii sai, jocuri johnny sportiv, jocuri kids, jocuri kids cu johnny bravo, jocuri noi, jocuri noi cu johnny bravo concurs, jocuri online, johnny bravo, johnny bravo jocuri online, noi jocuri cu johhny bravo