Goana Militara - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Goana Militara Descriere Joc: Va invitam sa luati parte la o goana militara cu doua mijloace de transport un ATV si o motocicleta ca sa terminati cu bine fiecare cursa la care veti fi antrenati. Jocul nostru de astazi Goana Militara este un joc de curse militare periculoase in care trebuie sa va feriti cat mai bine de minele de pe traseu ca sa nu va distruga si sa pierdeti cursa. La inceputul jocului trebuie sa va alegeti dintre cele doua vehicule pe cel cu care vreti sa intrati in cursa. Jocul nostru are mai multe nivele si in fiecare nivel aveti cate un traseu de strabatut cu bine ca sa adunati cat mai multe puncte si sa iesiti pe primul loc. Incercati sa adunati cat mai multe grenade ca sa strangeti un scor final cat mai mare. Tot ce aveti de facut este sa va controlati cat mai bine vehiculul ca sa nu va rasturnati si sa pierdeti nivelul pentru ca atunci veti fi nevoiti sa-l reluati. Veniti alaturi de noi si distrati-va cu noul nostru joc de curse militare!
Jocul Goana Militara a fost adaugat in data de 31.05.2014 15:15, fost jucat pana acum de un numar de 1664 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 1 ori, iar media rezultata este de 4 stele.

Instructiuni joc: Foloseste tastele sageti pentru a juca jocul Goana Militara.

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: atv 2014, atv frumoase, atv militar, atv noi, atv online, atv peste obstacole, curse cu atv, jocuri atv, jocuri atv 2014, jocuri atv militar, jocuri atv noi, jocuri cu atv, jocuri cu atv frumoase, jocuri cu atv online, jocuri cu atv peste obstacole, jocuri curse, jocuri curse atv, jocuri curse atv de armata, jocuri curse cu atv, jocuri de armata, jocuri frumoase, jocuri frumoase cu atv, jocuri militare, jocuri noi, jocuri noi cu atv, jocuri online

Mai multe despre jocul Goana Militara
Jocul Goana Militara face parte din categoria de Jocuri cu Atv si a fost jucat ultima oara in data de 25.04.2024 04:51.
Jocul Goana Militara a fost adaugat in data de 31.05.2014 15:15 de catre echipa JocuriZz.ro si de atunci a fost jucat de 1664 ori.