Curse Libere cu ATV - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Curse Libere cu ATV Descriere Joc: Nu am mai adaugat de mult timp un joc nou cu ATV-uri asa ca astazi va oferim cel mai nou joc din aceasta categorie ca sa ii rasfatam si pe baietii iubitori de jocuri de curse. Jocul nostru de astazi este un joc in care trebuie sa porniti cu ATV-ul pe un traseu accidentat pe care sa-l parcurgeti cat mai bine pana la final. Jocul nostru de astazi are mai multe nivele si in fiecare nivel aveti cate un traseu de parcurs trecand cu bine peste fiecare obstacol pana la final ca sa puteti trece mai departe la un nou nivel. Tot ce aveti de facut in joc este sa va controlati cat mai bine ATV-ul cu ajutorul tastelor sageti ca sa nu va accidentati pe traseu si sa pierdeti cursa pentru ca veti fi nevoiti sa reluati nivelul. Incercati sa adunati toate bonusurile care va vor ajuta sa strangeti la final un scor cat mai mare. Dati tot ce puteti si faceti cele mai reusite curse de pana acum cu Atv adunans un punctaj cat mai mare ca sa va numarati printre cei mai buni jucatori de pe site-ul nostru cu jocuri online!
Jocul Curse Libere cu ATV a fost adaugat in data de 25.07.2014 12:10, fost jucat pana acum de un numar de 1305 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Curse Libere cu ATV

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: atv 2014, atv curse, atv curse free, atv curse online, atv curse peste obstacole, atv online, jocuri atv, jocuri atv curse free, jocuri atv curse online, jocuri atv curse peste obstacole, jocuri cu atv, jocuri cu atv 2014, jocuri cu atv curse, jocuri cu atv online, jocuri curse, jocuri curse cu atv, jocuri de baieti, jocuri noi, jocuri noi de curse, jocuri noi de curse cu atv, jocuri noi pentru baieti, jocuri online, jocuri online pentru fete, jocuri pentru fete