Curse cu ATV-ul in Canada - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Curse cu ATV-ul in Canada Descriere Joc: Cursele cu ATV sunt foarte cautate si jucate de voi pentru ca sunt motoare pe patru roti care prezinta oarecare stabilitate la drumuri cu multe denivelari sau in care veti avea de facut unele salturi pe rampe. Iata ca astazi va ducem undeva departe prin Canada unde veti participa la o cursa palpitanta cu ATV-ul si unde va trebui sa dati tot ce aveti mai bun ca sa reusiti sa o finalizati cu bine. La inceputul jocului veti primi instructiunile de care aveti nevoie ca sa va descurcati in cursa cat mai bine si sa evitati pe cat puteti posibilitatile de accidentare ca sa aveti sansa sa ajungeti cat mai departe si sa finalizati toate cursele in cel mai scurt timp. Jocul este impartit pe nivele si in fiecare nivel aveti un nou traseu pe care sa il strabateti si in care sa adunati puncte cat mai multe cu fiecare acrobatie pe care o veti executa. Daca se intampla sa va accidentati atunci veti fi nevoiti sa reluati nivelul, si il veti putea relua de cate ori este nevoie pana cand veti reusi sa il finalizati cu bine. Incercati sa fiti foarte buni in cursele de astazi cu ATV si strangeti punctajul care va face cei mai buni jucatori!
Jocul Curse cu ATV-ul in Canada a fost adaugat in data de 01.12.2014 23:54, fost jucat pana acum de un numar de 822 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 1 ori, iar media rezultata este de 2 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti si tastele Z,X,C,V ca sa jucati jocul Curse cu ATV-ul in Canada

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: atv curse, cu atvul prin canada, curse, curse cu atv, curse de atv, curse distractive jocuri, curse distractive online, curse joc distractiv, curse jocuri, curse online, curse online pentru copii, curse pentru copii, jocuri 2014 cu atv, jocuri cu atv, jocuri cu atv prin canada, jocuri cu atvul prin canada, jocuri de curse, jocuri de curse cu atv, jocuri de curse in canada, jocuri de curse online, jocuri distractive cu atv, jocuri distractive de curse, jocuri gratis cu atv, jocuri noi cu atv, jocuri pentru copii cu atv, jocuri pentru copii de curse