Curse ATV in Oras - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Curse ATV in Oras Descriere Joc: Va invitam astazi sa participati la o cursa palpitanta cu ATV-uri, de aceasta data prin oras, in care sa dati tot ce aveti mai bun ca sa o incheiati cu bine pentru a aduna cat mai multe puncte si pentru a va clasa ca cei mai buni. In jocul de astazi veti avea sarcina sa va conduceti vehiculul pe patru roti in asa fel incat sa poata trece cu bine de toate rampele de lansare unde puteti executa cat mai multe rotiri prin aer care cu siguranta va vor aduce punctaj foarte mare. Iata ca jocul este alcatuit din mai multe curse impartite pe mai multe nivele si la fiecare cursa aveti o alta harta cu rampe si obstacole amplasate diferit ca sa fie jocul mai dificil pentru ca de fiecare data cand treceti la un alt nivel provocarea va fi mai mare. Insa noi credem ca o sa va descurcati de minune si veti reusi sa faceti fata cu bine acestor curse pentru ca stim cat de mult indragiti acest tip de jocuri care va dau batai de cap. Daca se intampla sa va accidentati concurentul atunci veti pierde cursa si veti fi nevoiti sa o reluati, si o veti face pana cand veti reusi sa treceti de toate obstacolele si veti incheia cursa cu bine. Dati start noul nostru joc cu ATV-uri ca sa va clasati ca cei mai buni jucatori!
Jocul Curse ATV in Oras a fost adaugat in data de 29.11.2014 11:50, fost jucat pana acum de un numar de 960 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti si tasta Z ca sa jucati jocul Curse ATV in Oras

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: atv jocuri, atv urban, atv urban curse, curse atv urban, curse cu atvuri in oras, curse in oras, joc cu atv, joc cu atv in oras, joc de curse in oras, jocuri acrobatii cu atv, jocuri cu atv, jocuri cu atv si scamatorii, jocuri cu atv urban, jocuri cu atvul in oras, jocuri cu motociclete atv, jocuri de curse, jocuri de curse cu atv in oras, jocuri de curse in oras, jocuri distractive cu atv, jocuri gratis cu atv, jocuri noi cu atv, jocuri online cu atv, jocuri pentru copii cu atv