Winnie de Plus in Cursa Prieteniei - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Winnie de Plus in Cursa Prieteniei Descriere Joc: Nu-i asa ca v-a fost dor de simpaticul urs de plus Winnie? El vine la voi neintarziat ca sa se joace impreuna cu voi cele mai noi jocuri cu el si prietenii lui de la Disney. In jocul nostru de astazi prietenul vostru va participa la o cursa pe biciclete, alaturi de celelalte animale de plus, pentru a incerca sa iasa pe primul loc. La inceput trebuie sa va alegeti personajul cu care vreti sa castigati cursa apoi sa dati start si sa incepeti. Tot ce aveti de facut este sa va ghidati personajul cu tastele sageti pentru a nu-l lasa sa se accidenteze ca sa nu pierdeti cursa si sa fiti nevoiti sa o reluati. Pe traseul accidentat aveti presarate ici colo borcane cu miere care va vor da energie sa duceti personajul cu viteza, apasand tasta space, ca sa aveti sansa sa ajungeti pe primul loc pentru a putea fi transferati in nivelele superioare. Traseul este unul destul de dificil care va va da mari batai de cap, insa cu un pic de indemanare veti reusi sa finalizati cursa cu succes. Intrati in joc alaturi de animalele de plus si faceti cele mai bune curse ale prieteniei!
Jocul Winnie de Plus in Cursa Prieteniei a fost adaugat in data de 19.07.2014 12:24, fost jucat pana acum de un numar de 486 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Winnie de Plus in Cursa Prieteniei

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: cursa cu bicicleta winnie the pooh, cursa cu winie, cursa online, jocuri 2014 cu winnie the pooh, jocuri cu bufnita si winnie, jocuri cu igor, jocuri cu piglet, jocuri cu rabbit, jocuri cu tiger, jocuri cu winnie si prietenii, jocuri cu winnie the pooh, jocuri cursa, jocuri cursa 2014, jocuri cursa pentru baieti, jocuri cursa pentru fete, jocuri curse 2014, jocuri frumoase cursa cu winnie, jocuri frumoase winnie the pooh, jocuri gratis cu winnie the pooh, jocuri gratis cursa, jocuri kids winnie the pooh, jocuri noi cu winnie the pooh, jocuri noi cursa, jocuri noi winnie the pooh, jocuri online cursa, jocuri online winnie the pooh, jocuri padurea de o mie de arii, jocuri pentru copii cursa, jocuri pentru copii winnie the pooh, jocuri winnie cursa cu bicicleta, jocuri winnie cursa online, jocuri winnie si igor, jocuri winnie the pooh, winnie cursa cu bicicleta, winnie the pooh, winnie the pooh si prietenii sai jocuri