Masini Medicale in Cursa de Salvare - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Masini Medicale in Cursa de Salvare Descriere Joc: Vrem sa va antrenam astazi intr-o cursa cu masini medicale care vor sa isi testeze puterile ca sa vada cat de bine se pot descurca in situatii extreme atunci cand sunt chemate la urgenta. Iata ca aceasta misiune o veti implini chiar voi si va trebui sa le ajutati ca sa faca fata cu bine pe traseu ca sa ajunga la timp la final unde veti primi punctajul in masura in care v-ati descurcat. Traseul pe care vor merge masinile medicale este plin de tot felul de obstacole peste care sa le ajutati sa treaca ca sa ajunga fara probleme la final. Tot ce aveti de facut este sa ghidati cat mai bine masina ca sa poata trece de obstacole si de traseele foarte complicate si sa terminati cursa cu bine. La inceputul jocului va puteti alege dintre trei masini pe cea cu care vreti sa intrati in cursa ca sa castigati. Jocul este impartit pe nivele si in fiecare nivel aveti de parcurs cate un nou traseu cu obstacole ca sa il finalizati cu bine si sa adunati cat mai multe puncte. Dati tot ce puteti si ajutati masinile de interventie sa se descurce cat mai bine pe orice fel de traseu ca sa fie pregatite sa porneasca in cursele de salvare!
Jocul Masini Medicale in Cursa de Salvare a fost adaugat in data de 13.11.2014 08:46, fost jucat pana acum de un numar de 1529 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 1 ori, iar media rezultata este de 4 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Masini Medicale in Cursa de Salvare

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: jocuri cu ambulante, jocuri cu ambulante peste obstacole, jocuri cu masini, jocuri cu masini 2015, jocuri cu masini de urgenta, jocuri cu masini frumoase, jocuri cu masini gratuite, jocuri cu masini noi, jocuri cu masini online, jocuri de baieti, jocuri de curse, jocuri gratis cu masini