Curse cu Motocicleta Prin Padure - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Curse cu Motocicleta Prin Padure Descriere Joc: Pentru ca va plac foarte mult jocurile noastre de curse cu motociclete astazi am pregatit pentru voi un joc foarte frumos cu motociclete unde le veti conduce cum stiti mai bine ca sa finalizati fiecare cursa pe care o veti incepe. In jocul de astazi veti avea ocazia sa conduceti motocicleta prin padure unde va trebui sa parcurgeti un traseu forestier destul de dificil unde va trebui sa treceti peste denivelari destul de periculoase care de la o mica neatentie puteti sa va accidentati personajul si in felul acesta sa pierdeti cursa fiind nevoiti sa o luati de la capat. In joc va este afisata si distanta pe care o aveti de parcurs ca sa stiti cat mai aveti pana la final. Jocul este impartit pe nivele si in fiecare nivel aveti cate o noua cursa de parcurs cu bine ca sa o incheiati cu succes pentru a trece mai departe la un nou nivel. Cu cat veti inainta in nivele veti avea curse din ce in ce mai dificile pe care le veti trece mai greu insa in felul acesta veti capata mai multa indemanare ca sa treceti cu bine de fiecare nivel. Veniti alaturi de noi in joc si inscrieti-va si voi la noile curse pe motocicleta de astazi!
Jocul Curse cu Motocicleta Prin Padure a fost adaugat in data de 26.12.2014 12:26, fost jucat pana acum de un numar de 537 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Curse cu Motocicleta Prin Padure

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: jocuri cu motociclete, jocuri cu motociclete 2015, jocuri cu motociclete de baieti, jocuri cu motociclete frumoase, jocuri cu motociclete noi, jocuri cu motociclete online, jocuri cu motociclete peste obstacole, jocuri cu motociclete prin padure, jocuri de baieti, jocuri de baieti cu motociclete, jocuri frumoase de baieti, jocuri noi de baieti