Curse cu Biciclete - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Curse cu Biciclete Descriere Joc: Va aducem astazi un joc in care am strans mai multe personaje indragite de voi ca sa concureze intre ele cu bicicleta. Jocul pe care il aducem astazi la voi Curse cu Bicicleta este un joc de indemanare in care trebuie sa porniti alaturi de un personaj in cursa pentru a iesi pe primul loc. Tot ce aveti de facut in joc este sa va alegeti un personaj cu care sa concurati si apoi sa dati start cursei. Cu ajutorul sagetilor stanga si dreapta incercati sa va deplasati cat mai repede ca sa fiti inaintea celorlalti concureti, sa colectati banutii care va apar in drum si de asemeni bulina cu viteza care va va ajuta sa ajungeti mai repede la final. Traseul nu este lipsit de obstacole asa ca folositi tasta Space pentru a sari peste ele, pentru ca daca va loviti veti pierde din viteza. Mult succes in noua cursa alaturi de personajele voastre de joc!
Jocul Curse cu Biciclete a fost adaugat in data de 30.03.2014 23:15, fost jucat pana acum de un numar de 958 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti si tasta space ca sa jucati jocul Curse cu Biciclete

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: jocuri cu biciclete noi, jocuri cu ben 10, jocuri cu ben 10 pe bicicleta, jocuri cu biciclete, jocuri cu biciclete 2014, jocuri cu biciclete de curse, jocuri cu biciclete frumoase, jocuri cu biciclete online, jocuri cu bugs bunny, jocuri cu mario, jocuri cu mario pe bicicleta, jocuri cu sonic, jocuri cu sonic pe bicicleta, jocuri de curse, jocuri de curse 2014, jocuri de curse cu biciclete, jocuri de curse online, jocuri online