Cursa cu Stele - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Cursa cu Stele Descriere Joc: Venim la voi cu un nou joc de curse cu masini in care sa incercati sa adunati cat mai multe stelute ca sa puteti aduna cat mai multe puncte si sa treceti mai departe intr-un nou nivel. Jocul nostru de astazi este un joc cu masini in care trebuie sa porniti intr-o cursa cu obstacole ca sa adunati cat mai multe stelute pentru un scor final cat mai mare. Tot ce aveti de facut este sa ghidati masina cat mai bine ca sa nu va rasturnati din cauza obstacolelor ca sa nu pierdeti cursa si sa fiti nevoiti sa o reluati. Jocul nostru are mai multe nivele si in fiecare nivel aveti de adunat stelute si de strabatut traseul cu bine pana la steagul verde ca sa puteti fi transferati in nivelele superioare. Fiti cat mai buni la jocul nostru cu masini in cursa dupa stele ca sa strangeti cu fiecare nivel in care veti trece cat mai multe puncte ca sa va numarati printre cei mai buni jucatori!
Jocul Cursa cu Stele a fost adaugat in data de 29.06.2014 17:47, fost jucat pana acum de un numar de 553 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Cursa cu Stele

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: jocuri cu masini, jocuri cu masini 2014, jocuri cu masini frumoase, jocuri cu masini noi, jocuri cu masini online, jocuri cu masini peste obstacole, jocuri cu masini printre stele, jocuri frumoase cu masini, jocuri gratis cu masini, jocuri noi cu masini