Cursa cu Cascadorii pe Motocicleta - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Cursa cu Cascadorii pe Motocicleta Descriere Joc: Va invitam sa participati si voi la o cursa cu cascadorii pe motocicleta unde sa dati tot ce puteti ca sa finalizati fiecare cursa cu succes. Jocul nostru de astazi este un joc de curse in care trebuie sa porniti cu motocicleta pe un traseu destul de dificil plin de obstacole peste care sa treceti cu bine ca sa adunati cat mai multe puncte facand cele mai spectaculoase acrobatii cu sarituri pe rampa. Jocul nostru are mai multe nivele si in fiecare nivel aveti de parcurs traseul accidentat plin cu tot felul de rampe peste care sa sariti rotindu-va in aer si cazand cu bine pe roti ca sa va continuati cursa pana la final. Daca nu sunteti atenti si va accidentati veti pierde si veti fi nevoiti sa reluati cursa. Daca reusiti sa faceti cat mai multe cascadorii cu motocicleta veti primi din ce in ce mai multe puncte. Dati start jocului si incercati sa finalizati fiecare cursa cu bine ca sa fiti cat mai buni la motociclism!
Jocul Cursa cu Cascadorii pe Motocicleta a fost adaugat in data de 02.07.2014 14:16, fost jucat pana acum de un numar de 862 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 1 ori, iar media rezultata este de 5 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti si tasta z ca sa jucati jocul Cursa cu Cascadorii pe Motocicleta

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: jocuri cu motoare, jocuri cu motociclete cu nitro, jocuri cu motociclete cu nos, jocuri cu motociclete motocross, jocuri cu motociclete noi, jocuri cu motociclisti, jocuri cu motorete, jocuri curse cu motociclete, jocuri solid rider, jocuri solid rider 2