Vehicule in Cursa - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Vehicule in Cursa Descriere Joc: Pentru amatorii de jocuri de curse cu masini, am pregatit pentru voi astazi un joc nou in care sa va inscrieti si voi la niste curse pe diferite vehicule cu care sa va deplasati pe trasee pentru a ajunge cu bine la final. In acest joc la volanul masinii se afla un om pe care voi sa il ghidati cat se poate de bine ca sa treaca de toate obstacolele din cale, sa adunati cat mai multi banuti care va vor ajuta in timp sa va achizitionati noi masini din ce in ce mai puternice cu care sa treceti de fiecare traseu din joc. Jocul este impartit pe nivele si in fiecare nivel aveti o noua masina cu care sa parcurgeti traseul fara probleme ca sa ajungeti la final. Incercati sa va folositi de tastele sageti cat mai bine ca sa ghidati masinuta pe traseu fara sa o lasati sa se accidenteze pentru ca veti pierde nivelul in care va aflati in cursa fiind nevoiti sa il reluati. Noi credem ca veti fi foarte buni si veti trece fara probleme traseele de la fiecare nivel adunand la final un scor cat mai mare!
Jocul Vehicule in Cursa a fost adaugat in data de 09.01.2015 10:18, fost jucat pana acum de un numar de 1255 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 1 ori, iar media rezultata este de 5 stele.

Instructiuni joc: Folositi mouse-ul ca sa jucati jocul Vehicule in Cursa

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: jocuri cu masini, jocuri cu masini 2015, jocuri cu masini de curse, jocuri cu masini de curse peste obstacole, jocuri cu masini frumoase, jocuri cu masini noi, jocuri cu masini online, jocuri cu masini peste obstacole, jocuri frumoase cu masini, jocuri noi cu masini