Staruri in Cursa cu Ponei Unicorni - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Staruri in Cursa cu Ponei Unicorni Descriere Joc: Mai multe vedete din jocurile voastre preferate s-au hotarat sa organizeze o cursa la galop pe unicorni ca sa vada cine este cea mai talentata vedeta la acest nou sport. Jocul nostru de astazi Staruri in Cursa cu Unicorni este un joc de curse calare unde fiecare vedeta este pe cate un unicorn si sunt gata de start ca sa lupte fiecare pentru locul cel mai inalt. Aveti ca vedete pe Mario, Barbie, Dora, Ben 10, Monster High care sunt gata sa porneasca in cursa. La inceputul jocului va puteti alege personajul preferat alaturi de care sa concurati si sa incercati sa castigati. Jocul nostru are mai multe nivele si in fiecare nivel aveti de concurat si de trecut peste mai multe obstacole ca sa nu va pierdeti din viteza ci sa puteti merge mai departe ca sa treceti linia de sosire. Puteti sa va deplasati cu ajutorul tastelor sageti stanga - dreapta tastandu-le intermitent, adunati toate bonusurile de pe traseu pentru un punctaj cat mai mare la final. Veniti alaturi de personajele voastre indagite si concurati in cea mai draguta cursa cu ponei unicorni!
Jocul Staruri in Cursa cu Ponei Unicorni a fost adaugat in data de 06.06.2014 18:06, fost jucat pana acum de un numar de 1446 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti si tasta space ca sa jucati jocul Staruri in Cursa cu Ponei Unicorni

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: cursa cu unicorni, curse, jocuri 2014 curse pentru copii, jocuri cu ben 10 cursa, jocuri cu curse, jocuri cu monster high, jocuri cursa barbie, jocuri cursa unicorni, jocuri cursa vedetelor, jocuri cursa vedetelor cu unicorni, jocuri curse, jocuri curse 2014, jocuri curse cu masini, jocuri curse kids online, jocuri curse masini 2014, jocuri curse pentru baieti, jocuri curse pentru copii, jocuri frumoase cu unicorni, jocuri kids curse, jocuri masini de curse, jocuri noi curse unicorni, jocuri noi de curse, jocuri online de curse