Popeye in Cursa pe Zapada cu Motociclete - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Popeye in Cursa pe Zapada cu Motociclete Descriere Joc: Il cunoasteti, desigur, pe faimosul personaj Popeye Marinarul care v-a impresionat cu puterea de care a dat dovada atunci cand manca cutia cu spanac si nimic nu ii mai putea sta in cale. Adeseori o salva pe firava Olive din mainile uriasului Brutus care incerca sa i-o rapeasca. Astazi Popeye vine alaturi de voi intr-un joc nou cu motociclete in care il veti ajuta sa treaca cu bine de fiecare traseu inzapezit ca sa ajunga cu bine la final. Se pare ca motocicleta lui Popey nu este prea sigura si voi trebuie sa o ghidati cum stiti mai bine ca sa nu se accidenteze in traseul denivelat pentru ca atunci veti pierde fiind nevoiti sa o luati de la capat. Jocul este impartit pe nivele si in fiecare nivel aveti de parcurs cate un nou traseu dificil pe care sa il incheiati cu bine ca sa puteti trece mai departe la un nou nivel. Pe traseu incercati sa colectati toate cutiile cu spanac, favoritele lui Popeye, ca sa adunati un punctaj cat mai mare. Dati o mana de ajutor lui Popeye ca sa faca cele mai reusite curse pe motocicleta!
Jocul Popeye in Cursa pe Zapada cu Motociclete a fost adaugat in data de 03.01.2015 15:39, fost jucat pana acum de un numar de 620 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Popeye in Cursa pe Zapada cu Motociclete

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: joc gratis, joc gratis cu popeye, joc nou, joc nou cu popeye, joc online, joc online cu popeye, joc online popeye si cursa in zapada, joc pentru copii, joc pentru copii cu popeye, joc popeye si cursa in zapada, joc virtual, joc virtual popeye si cursa in zapada, jocuri cu popeye, jocuri gratis, jocuri gratis cu popeye, jocuri noi, jocuri noi cu popeye, jocuri online, jocuri online cu popeye, jocuri pentru copii, jocuri pentru copii cu popeye, popeye si cursa in zapada