Pilotul in Cursa pe ATV - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Pilotul in Cursa pe ATV Descriere Joc: Iata ca un nou joc cu ATV-uri este gata sa fie jucat de voi pentru ca stim ca va plac foarte mult acest tip de vehicule pentru ca poti parcurge cu ele orice traseu fara prea multe probleme avand mai multa stabilitate. Jocul de astazi este foarte palpitant si merita sa fie jucat pentru ca in el aveti unele misiuni speciale de indeplinit si suntem siguri ca le veti finaliza cu bine. In jocul de astazi veti fi alaturi de un pilot foarte bun la astfel de curse care doreste sa il ajutati sa ajunga la final cu bine. Se pare ca de aceasta data vehiculul lui nu este prea stabil si daca sunteti neatenti riscati sa il rasturnati si sa fiti nevoiti sa o luati mereu de la capat. Traseul pe care il aveti de strabatut este partajat cu stegulete de unde veti fi salvati si in felul acesta, daca va rasturnati, veti relua jocul din locul din care ati fost salvati. Pe traseu veti avea de colectat foarte multe diamante ca la finalul traseului sa aveti adunate cat mai multe puncte. Dati tot ce aveti mai bun si fifi cei mai buni piloti de ATV!
Jocul Pilotul in Cursa pe ATV a fost adaugat in data de 04.12.2014 09:06, fost jucat pana acum de un numar de 775 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Pilotul in Cursa pe ATV

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: atv curse, curse, curse cu atv, jocuri cu atv, jocuri cu atv curse, jocuri cu motociclete, jocuri cu piloti, jocuri cu piloti de curse, jocuri de curse, jocuri de curse cu atv, jocuri distractive cu atv, jocuri distractive de curse, jocuri gratis cu atv, jocuri gratis de curse cu piloti, jocuri noi cu atv, jocuri noi cu piloti de curse, jocuri pentru copii cu atv, jocuri pentru copii de curse, motociclete atv curse, piloti de curse jocuri, pilotul, pilotul de atv, pilotul de atv online