Phineas si Ferb Curse Nebune cu Motocicleta - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Phineas si Ferb Curse Nebune cu Motocicleta Descriere Joc: Binecunoscutii prieteni de la Disney Chanel, Phineas si Ferb, sunt foarte dornici de aventura asa ca si-au luat motocicleta si au pornit la drum sa faca cele mai frumoase cascadorii ca sa colecteze cat mai multe bonusuri pentru un punctaj cat mai mare. Jocul nostru de astazi este un joc de curse in care trebuie sa intrati si sa incercati sa o terminati cu succes. Jocul nostru are mai multe nivele si in fiecare nivel aveti o noua cursa de finalizat ca sa puteti trece mai departe intr-un nou nivel. Incercati sa ghidati cat mai bine motocicleta cu cei doi ca sa nu va rasturnati ca sa nu pierdeti o viata din cele zece oferite de joc ca sa nu fiti nevoiti sa reluati jocul. Ajutati-i pe cei doi sa termine cu bine fiecare cursa de la fiecare nivel ca sa adunati puncte si sa va clasati printre cei mai buni. Intrati in cursa nebuna cu motociclete alaturi de cei mai inventivi frati de la Disney!
Jocul Phineas si Ferb Curse Nebune cu Motocicleta a fost adaugat in data de 02.07.2014 17:50, fost jucat pana acum de un numar de 969 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi mouse-ul ca sa jucati jocul Phineas si Ferb Curse Nebune cu Motocicleta

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: jocuri cu motociclete, jocuri cu motociclete peste obstacole, jocuri cu phineas si ferb, jocuri cu phineas si ferb 2014, jocuri cu phineas si ferb cu motocicleta, jocuri cu phineas si ferb online, jocuri noi cu motociclete, jocuri noi cu phineas si ferb, jocuri phineas si ferb curse cu motocicleta, jocuri phineas si ferb curse peste obstacole, phineas si ferb, phineas si ferb 2014, phineas si ferb cu motocicleta, phineas si ferb curse cu motocicleta, phineas si ferb curse peste obstacole, phineas si ferb online