Curse Moto prin Fabrica - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Curse Moto prin Fabrica Descriere Joc: Cursele cu motociclete au avut loc in diferite locuri dificile in care ati reusit sa va descurcati bine insa in uzina nu ati incercat asa ca va invitam astazi sa va alaturati site-ului nostru cu jocuri ca sa incercati aceasta noua cursa palpitanta. Jocul nostru de astazi Curse Moto Prin Uzina este un joc cu motociclete in care trebuie sa porniti intr-o cursa plina de obstacole din care sa iesiti cu bine la final. Jocul nostru are mai multe niveluri si in fiecare nivel aveti cate un traseu plin de tot felul de obstacole ce se gasesc intr-o uzina iar voi sa terminati cu bine fiecare cursa in parte pentru a fi avansati si punctati. Conduceti motocicleta cu ajutorul tastelor sageti si sa o ghidati cat mai bine ca sa nu se accidenteze pentru ca veti pierde nivelul si veti fi nevoiti sa-l reluati. Dati tot ce puteti si treceti cu succes de fiecare obstacol si nivel si adunati cat mai multe puncte intr-un timp cat mai scurt!
Jocul Curse Moto prin Fabrica a fost adaugat in data de 04.05.2014 11:39, fost jucat pana acum de un numar de 869 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti va sa jucati jocul Curse Moto prin Fabrica

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: jocuri cu motociclete, jocuri cu motociclete 2014, jocuri cu motociclete de curse, jocuri cu motociclete frumoase, jocuri cu motociclete noi, jocuri cu motociclete online, jocuri cu motociclete peste obstacole, jocuri cu motociclete prin uzina, jocuri curse moto, jocuri curse moto online, jocuri curse moto peste obstacole, jocuri gratis, jocuri gratis cu motociclete, jocuri moto, jocuri noi, jocuri noi cu motociclete, jocuri online, jocuri online cu motociclete