Curse cu Mini Masini - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Curse cu Mini Masini Descriere Joc: Pentru ca sunteti foarte buni la jocurile noastre de curse noi va pregatim mereu jocuri noi in care sa participati la tot felul de curse in care veti conduce masini de orice tip. De aceasta data veti avea in cursa niste minimasini care sunt si ele destul de bune si care pot lua viteza surprinzator de mare. Jocul de astazi este un joc de curse cu minimasini in care va veti conduce cat mai bine mica masina ca sa poata iesi prima la linia de sosire. Pentru a reusi aceasta performanta este necesar ca ea sa adune cat mai multe bonusuri de pe traseu care ii vor da puterea necesara pentru a merge fara probleme pana la final. Jocul este impartit pe nivele si in fiecare nivel aveti de participat la o noua competitie in care veti intrece toate masinile din cursa ca voi sa iesiti castigatori pentru a trece mai departe la un nou nivel. Incercati sa adunati cat mai multe monede pentru ca doar cu ele veti putea achizitiona anumite adaptari la masina ca sa fie cat mai buna in cursa. Noi avem incredere ca veti fi cei mai buni la cursele cu minimasini si veti trece cu bine de la un nivel la altul!
Jocul Curse cu Mini Masini a fost adaugat in data de 05.03.2015 16:23, fost jucat pana acum de un numar de 569 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 1 ori, iar media rezultata este de 1 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti si tastele Z.X.C ca sa jucati jocul Curse cu Mini Masini

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: jocuri auto, jocuri cu automobile, jocuri cu masini de copii, jocuri cu masini mici, jocuri cu masinute