Cursa 3D cu Barci Puternice - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Cursa 3D cu Barci Puternice Descriere Joc: Pentru ca jocurile cu barci sunt printre preferatele voastre, noi va aducem astazi un joc nou in care sa va descurcati foarte bine intr-o cursa 3D in care sunt inscrise barci din cele mai bune si mai rapide. Voi trebuie sa va dovediti si de aceasta data foarte buni si foarte descurcareti la curse ca sa puteti castiga fiecare cursa in parte. Jocul are mai multe modalitati de a fi jucat si voi va puteti alege fie sa faceti o cursa fie sa participati la un campionat in care sa va dovediti buni de fiecare data. Tot ce aveti de facut este sa ghidati barca voastra cu motor cat mai bine pe circuit ca sa luati avans si sa va intreceti concurentii ca sa puteti sa va aflati printre primele trei locuri. Incercati sa va feriti de portiunile intunecate care va pierd din viteza dar si de obstacolele de pe traseu ca sa nu va poticniti si sa aveti sanse sa ajungeti cat mai repede la linia de sosire. Fiecare cursa din joc este alcatuita din trei ture de circuit pe care sa le parcurgeti cu multa indemanare ca sa nu ratati cercurile care va cresc mult viteza pentru a lua avans. Intrati in joc alaturi de noi si fiti cei mai buni in cursa cu barci puternice!
Jocul Cursa 3D cu Barci Puternice a fost adaugat in data de 20.02.2015 15:17, fost jucat pana acum de un numar de 774 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 3 ori, iar media rezultata este de 5 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Cursa 3D cu Barci Puternice

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: joc 2015 de curse, joc gratis cu barci, joc gratis de curse, joc nou cu barci, joc nou de curse, joc online de curse, joc pentru copii cu barci, joc pentru copii de curse