Calatorie pe ATV - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Calatorie pe ATV Descriere Joc: Foarte multi sunt cei care indragesc masinutele de teren numite ATV si le place sa faca din ele un adevarat sport pentru ca multi sunt dornici sa participe la curse cu astfel de masinute pentru a vedea cat de buni pot fi. Noi vrem sa mai adaugam un nou joc la colectia intreaga de jocuri cu ATV-uri pe care voi sa il jucati si sa castigati cursele care va sunt date. La inceput va puteti alege cu ce fel de ATV sa intrati in cursa ca sa dati tot ce aveti mai bun pentru a le finaliza cu bine. In acest joc aveti mai multe astfel de curse de finalizat in care sa treceti cu bine de toate obstacolele care va stau in cale si sa adunati si bonusurile de pe traseu pentru a strange la final punctajul cel mai mare. Fiti foarte atenti cum va ghidati ATV-ul ca sa nu va accidentati si sa pierdeti cursa pentru ca va trebui sa o luati de la capat. Noi stim cat de buni si talentati sunteti la jocurile de curse cu masinute asa ca veti reusi si de aceasta data sa faceti o adevarata performanta in a termina fiecare traseu cu bine!
Jocul Calatorie pe ATV a fost adaugat in data de 10.12.2014 17:08, fost jucat pana acum de un numar de 855 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Folositi tastele sageti ca sa jucati jocul Calatorie pe ATV

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: atv online curse, cursa cu atvuri, jocuri cel mai bun sofer, jocuri cu ateveuri, jocuri cu atv, jocuri cu atv de curse, jocuri cu atv de teren, jocuri cu atv distractive, jocuri cu motoare, jocuri cu motociclete de curse, jocuri cu motociclete de teren, jocuri cu motorete, jocuri cu sarituri, jocuri cu scheme, jocuri cursa cu atvuri, jocuri cursa cu obstacole, jocuri de condus, jocuri de curse cu atvuri, jocuri de indemanare, jocuri online cu atv, jocuri pentru baieti, jocuri pentru copii, jocuri pentru copii cu atv