Biciclistul Cowboy - Joaca Gratis pe JocuriZz.ro

JocuriZZ.Ro

jocuri cu masini jocuri de fete jocuri de colorat jocuri cu fotbal jocuri cartoon network jocuri cu impuscaturi
Descriere Joc
Biciclistul Cowboy Descriere Joc: Va invitam intr-o zona desertica unde un cowboy vrea sa faca cele mai spectaculoase curse cu bicicleta ca sa adune toate pungile cu bani de pe traseu. Jocul nostru de astazi Biciclistul Cowboy este un joc cu obstacole in care trebuie sa conduceti cat mai bine bicicleta ca sa parcurgeti traseul in siguranta pana la final adunand cat mai multe puncte. Tot ce aveti de facut este sa ghidati bicicleta cu ajutorul tastelor sageti si sa reusiti sa depasiti obstacolele drumului denivelat ca sa incheiati cursa cu bine si sa adunati cat mai multe puncte. Jocul nostru are mai multe nivele si in fiecare nivel aveti cate un traseu denivelat si plin de pericole pe care trebuie sa-l strabateti cu bine pana la final. Aveti grija sa nu va accidentati pentru ca veti pierde cursa si veti fi nevoiti sa o luati de la capat. Veniti alaturi de cowboy si parcurgeti traseul cu succes!
Jocul Biciclistul Cowboy a fost adaugat in data de 28.05.2014 23:05, fost jucat pana acum de un numar de 962 ori si a fost votat de catre cei ce l-au jucat de 0 ori, iar media rezultata este de 0 stele.

Instructiuni joc: Foloseste tastele sageti pentru a juca jocul Biciclistul Cowboy.

Cauta jocul folosind urmatoarele cuvinte: jocuri cu biciclete, jocuri cu biciclete 2014, jocuri cu biciclete cu cowboy, jocuri cu biciclete de curse, jocuri cu biciclete frumoase, jocuri cu biciclete noi, jocuri cu biciclete online, jocuri cu biciclete peste obstacole, jocuri cu cowboy, jocuri cu cowboy online, jocuri de curse